خياطي
 

آموزش طرز درست كردن جانوني توسط خانم عمراني

براي دوخت اين جانوني حدودا ۴۰ سانتي متر پارچه نياز داريم مربعي با اضلاع ۳۵ ×۳۵ در دولاي پارچه قرار ميدهيم فوم پلاس را ما داخل پارچه قرار خواهيم داد فوم پلاس به علت اينكه خاصيت پلاستيكي و اسفنج دارد از خشك شدن نان جلوگيري ميكند فوم پلاس را ميتونيد از پلاسكو فروشي ها تهيه نماييد. اين سبد نان كاملا قابل شستشو ميباشد .

درست كردن اين سبد كاملا مقرون به صرفه ميباشد با هزينه خريد يك جانوني شما ميتونيد ۱۰ تا از اين را خودتون درست كنيد .

مربعي را كه درست كرديم از هر ضلعي ۹ سانتي متر داخل شده و علامت ميزنيم يك سانتي متر از اين براي جاي دوخت ميباشد و ۸ سانتي متر باقي ميماند علامتها را به هم وصل ميكنيم و خطهاي متقاطع ميكشيم مربعي داخل به ابعاد ۱۹× ۱۹ بوجود مياد ما فوم پلاس را هم به همين اندازه برش ميزنيم و براي كف اين جانوني قرار ميدهيم ۴ تا فوم نيز با اضلاع ۱۸٫۵ ×۶٫۵ براي چهار طرف نياز داريم توجه داشته باشيد كه ما يك سانتي را كه ميدوزيم ۸ سانت باقي ميمونه ولي چون بايد جاي دوخت  داشته باشيم مقداري اين فوم پلاس را كوچكتر ميگيريم .

پارچه دولا را روي هم قرار داده و ۳ ضلع آن را ميدوزيم قبل از پشت و رو كردن ۴ تا مربع كوچك گوشه هاي پارچه درست كرده و بندكها را داخل آن قرار ميدهيم هر مربع كوچك دو تا بندك گذاشته و دوخت ميزنيم .

دو خط عمود را چرخ ميزنيم و فوم پلاسها را  درست كردن سبد نان پارچه اي داخل آنها در دو طرف قرار ميدهيم بعد فوم قسمت كف و دو فوم باقي طرفين را هم جاي خود قرار داده و چرخ ميزنيم در آخر فوم ديواره آخر را گذاشته و لبه را تو ميزنيم و چرخ ميكنيم و دو تا بند اخر را هم در دوتا گوشه اين قسمت قرار ميدهيم و ميدوزيم .

در نهايت بندك هاي هر گوشه را به هم گره ميزنيم و سبد نون ما بسيار زيبا و شكيل بدست مياد .

براي خريد پكيج آموزش خياطي خانم عمراني كليك كنيد

براي مشاهده مقالات آموزش خياطي با الگو كليك كنيد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۱۱:۰۲ ] [ رويا ] [ نظرات (0) ]
.: Weblog Themes By ratablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
مطالب تصادفی
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 3
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 1949
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب